Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Sporty Agility team

**O nás **

O násss
 
Ahojte ! Chceme vás privítať na našej osobnej stránke dúfam,  že sa vám tu bude páčiť a zanecháte nám odkaz v knihe návštev.
 
  
                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

Niečo v krátkosti o nás...

 

Nachádzame sa v malom mestečku na východe Slovenska v Humennom.Agilitám sa venujeme už vyše šesť rokov, tak tiež sa venujeme Weight pulingu a športovej kynológii. Navštevujeme športový klub Šk-Severan Jaklovce a tak tiež aj klub Eurocanis, ktorý nám poskytujú priestor na tréning v Humennom.S Adom sa venujem oficiálne Agilitám a aj športovej kynológii.S Lárou sa venujem už od roku 2012 oficiálne Agilitám a s Bakom sa venujem Weight pulingu.

 

 

Do našej smečky pribudla fenka Foxteriera

Meno: Barbara Dangerous Teritorry

Plemeno: Foxterier hladkosrstý tricolor

 
Meno: Bak
Plemeno:Belgický ovčiak a Nemecký ovčiak
 
Vek: 5 rokov
DKK:0/0
DKL:0/1
 
 
 
 
 
 

Navždy srdiečku 

 
Adik nás opustil odišiel do psieho nebíčka . Neodišiel preč vždy citiť jeho prítomnosť. Bol to nie len pes bol to člen rodiny, priateľ, pan pes, vždy stal pri mne po mojom boku. Vedela som, že sa môžem naňho obratiť, vždy vedel čo ma robiť stačil jediný pohľad a vedeli sme obaja čo chceme. Pes s Veľkým SRDCOM bolo to priateľstvo ktoré stalo za to. To čo sme spolu prežili tie roky aj trápenia ale aj plno radosti. Priateľ do dažďa. Bolo mi ťažko vždy ma vedel rozveseliť. Prišiel za mnou s loptičkou podal mi lapku a tými svojími očkami ked pozrel na mňa hneď bol deň krajší. Jeho najlepšia hračka bola loptička nič ine mu ku šťastiu nechýbalo. Jeho nikto už nenahradí. On jediný ma vedel pochopiť aj ked som sa naňho nahnevala prišiel aj ked neviem ake nervy by som mala vedel mi odpustiť. Pes je najlepší priateľ a jediná úprimná Láska a jediná .....prava láska.
Meno: Ado
Plemeno: Nemecký ovčiak
 
Vek: 10 rokov
Skúšky:LA2-Agility
DKK:0/0
DKL:0/0
 
 Klik foto pre viac fotiek
   
 
 
 
 
 
Lára
 
 
 
Meno: Lara
Plemeno: Nemecký ovčiak
Vek: 4 roky 
DKK:0/0
DKL:0/0
Skúšky:LA1
 
 
 Klik Foto pre viac fotiek Lara 
 
 
 
 
 
e-mail: Smovlinka102@azet.sk
icq:382-579-108
logo
TOPlist